Organizacja koncertów i eventów

Kontakt dla osób prywatnych: +48 604 347 622

gambling expressions > Dla artystów

Doradztwo | Wsparcie | Promocja

Support Twojego talentu

Wspieramy początkujących artystów – nie tylko dobrym słowem, ale przede wszystkim szczerą, zawodową radą, pomysłem i nowoczesnym konceptem na to, jak najlepiej rozegrać konkretne wejście w polski szołbiznes.

Dużo mówimy, ale równie dużo robimy. Otwieramy te drzwi, które pozostawały zamknięte, i wybieramy tych kilka numerów w telefonie, które były zastrzeżone. Praktycznie wspieramy młodych artystów w wybiciu się na polskim rynku rozrywkowym.

  • Współorganizujemy pierwszy koncert lub event.
  • Załatwiamy wszystkie formalne kwestie i myślimy o tym, by czytać to, co małym druczkiem!
  • Ułatwiamy promocję poprzez współpracę z zaprzyjaźnionymi firmami.
  • Ustawiamy kontakty z organizatorami festiwali.

Z osobami, które nam zaufały tworzymy partnerskie relacje – dajemy siłę mentalną i wsparcie emocjonalne, a to przydatne, gdy wyrzucają Cię drzwiami i trzeba wracać oknem.

Słuchamy miasta i miasto nas słucha

Masz pomysł na ciekawe wydarzenie kulturalne lub niecodzienny event? Wiesz o imprezach, które sprawdzają się w innych miastach, i czujesz, że mogą sprawdzić się również w Płocku? Zapisz, zapamiętaj i absolutnie nie porzucaj tej idei, bo jak nie Ty i my, to kto?!
Wspólnie możemy zorganizować dowolną, pozytywną inicjatywę w Płocku, m.in.: spotkania fanowskie, warsztaty, panele dyskusyjne, festiwale, koncerty. Działać mogą z nami amatorskie teatry, zespoły, stowarzyszenia – różne grupy ludzi, którym się chce i których wiąże wspólna pasja oraz osoby z fajną ideą – czyli Ty!
Ogarniamy | Podbijamy | Podkręcamy

Inkubator Twojego pomysłu

Wspieramy różnorodne inicjatywy młodzieżowe i młode osoby, które dopiero pretendują do bycia organizatorami wydarzeń rozrywkowo-kulturalnych. Trafiony pomysł to dopiero połowa sukcesu – my realnie pomagamy w doprowadzeniu całej sprawy do końca. Od kwestii formalnych i logistyki po koordynację i nowoczesną promocję.

Jeżeli bariery przed samodzielną organizacją Twojego wydarzenia stanowią środki czy znajomości w branży lub w mieście, to zwracając się do nas po pomoc, pozbywasz się ich już na starcie. My nie musimy zbić na tym miliona monet – dobrze jest zarobić, ale dla nas liczy się również pozytywny szum, hajp i ciekawy efekt końcowy!

Znasz kogoś, o kim warto, by usłyszał Płock? Daj nam znać i działajmy wspólnie!