Organizacja koncertów i eventów

Ekipa, która kręci miastem

http://promusicevent.pl/casino-card-games-for-android-best/ > O nas

Przedsiębiorczość | Punktualność | Pracowitość

Wierzymy w potencjał Płocka

Jesteśmy młodą agencją eventową z Płocka, ale nie ma w nas już nic z początkujących w branży. Współpracujemy z instytucjami kultury, managerami gwiazd i agencjami artystycznymi z całej Polski. Nie tyle wierzymy, co wiemy z doświadczenia, że nie ma takiego wydarzenia, którego nie da się przygotować.

Ideą, która nam przyświeca, jest różnorodność – to ona inspiruje nas do działania. Dlatego dążymy do tego, by każdy projekt, który organizujemy lub przy którym pracujemy, był niecodzienny i wyjątkowy.

  • Od występów początkujących wokalistów po koncerty znanych artystów.
  • Od kameralnych koncertów po masowe widowiska.
  • Od wydarzeń ambitnych po czystą rozrywkę.
  • Od spotkań autorskich po meet-upy z youtuberami i influencerami.

Stay tuned! Aktualne wydarzenia i planowane imprezy sprawdzisz w portfolio realizacji.

Profesjonalna organizacjawydarzeń masowych

Występujemy jako oficjalny organizator wydarzeń masowych na terenie całego kraju. W praktyce oznacza to, że zdejmujemy naszym klientom z barków wszystkie kwestie formalne związane z logistyką, organizacją oraz profesjonalną promocją.
Zapewniamy zawodową obsługę techniczną i przejmujemy odpowiedzialność za ochronę i odpowiednie zabezpieczenie imprezy oraz pomoc medyczną i zaplecze higieniczno-sanitarne. Jako organizator zdobywamy niezbędne pozwolenia oraz gwarantujemy ubezpieczenie wydarzenia.

Energia | Kreatywność | Pasja

Nie boimy się wyzwań

Jako lokalni patrioci patrzymy na naszą działalność trochę inaczej i szerzej. Pro Music Event nie jest firmą nastawioną wyłącznie na finansowy zysk, ale na balans zysków i wartości dodanej, jaką jest dla nas satysfakcja z… satysfakcji publiczności, artystów, naszych współpracowników i partnerów biznesowych.

Mamy misję, jaką jest wspieranie ciekawych inicjatyw i młodych ludzi z pasją i pomysłem – na siebie lub na wydarzenie kulturalne, które wprowadzi na płocki rynek imprezowe novum i narobi szumu na całą Polskę!

Co możemy dla Ciebie – lub razem z Tobą – zrobić?